جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

شیخ نمر...

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  شهادت شیخ نمر را محضر مبارک آقا امام زمان (روحی فداه ) و شیعیان جهان تسلیت عرض می کنم و این حقیر کمترین با تمام وجود اظهار میدارم و به ذات پاک حضرت حق قسم یاد می کنم اگر دستانمان بسته نبود و اگر بال و پرمان را نبسته بودند اینک اینجا ننشسته بودم به لعن و نفرین آل سعود و دست نوشته ای در این فضای مجازی  . قطعا فضا فرق می کرد قطعا شمشیر به دست بالای سر پادشاه عربستان منتظر فرمان امام خامنه ای عزیزتر از جانمان بودیم .

   اما با تمام وجودم فریاد میزنم که شماای آل ملعون سعود نادان و احمق، با این کار طومار بیچارگی و سقوط خود را پیچیدید و عزم ما را برای نبرد با نامرد مردمانی چون خود و برای نبرد آخر با کافران و یهود، جزم تر کردید. اینک دستهامان به قبضه ی شمشیر هایمان است تا به اذن اماممان از نیامشان برکشیم و خون های ناپاکتان را بریزیم و جهان را برای زعامت و امامت مولایمان حجت ابن الحسن (روحی فداه ) آماده کنیم .

  شما خود خواستید پس خودتان شمارش معکوس سقوط و هلاکت ننگینتان را آغاز کنید...

  بشمار  ...

  100

  99

  .

  .

  .

  اتهام شیخ نمر 

  اتهام شیخ این بود که در این همایش، در عریضه‌‌ای، از رژیم سعودی خواسته بود به "قبرستان بقیع" رسیدگی کرده، مذهب "تشییع" را به رسمیت شناخته و شیوه‌‌های آموزشی و درسی کنونی حاکم بر عربستان را تغییر داده یا لغو کند؛ همین.

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 13 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : برای نبرد ,روحی فداه ,
  شیخ نمر...

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر