خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

شیخ نمر...

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

  شهادت شیخ نمر را محضر مبارک آقا امام زمان (روحی فداه ) و شیعیان جهان تسلیت عرض می کنم و این حقیر کمترین با تمام وجود اظهار میدارم و به ذات پاک حضرت حق قسم یاد می کنم اگر دستانمان بسته نبود و اگر بال و پرمان را نبسته بودند اینک اینجا ننشسته بودم به لعن و نفرین آل سعود و دست نوشته ای در این فضای مجازی  . قطعا فضا فرق می کرد قطعا شمشیر به دست بالای سر پادشاه عربستان منتظر فرمان امام خامنه ای عزیزتر از جانمان بودیم .

   اما با تمام وجودم فریاد میزنم که شماای آل ملعون سعود نادان و احمق، با این کار طومار بیچارگی و سقوط خود را پیچیدید و عزم ما را برای نبرد با نامرد مردمانی چون خود و برای نبرد آخر با کافران و یهود، جزم تر کردید. اینک دستهامان به قبضه ی شمشیر هایمان است تا به اذن اماممان از نیامشان برکشیم و خون های ناپاکتان را بریزیم و جهان را برای زعامت و امامت مولایمان حجت ابن الحسن (روحی فداه ) آماده کنیم .

  شما خود خواستید پس خودتان شمارش معکوس سقوط و هلاکت ننگینتان را آغاز کنید...

  بشمار  ...

  100

  99

  .

  .

  .

  اتهام شیخ نمر 

  اتهام شیخ این بود که در این همایش، در عریضه‌‌ای، از رژیم سعودی خواسته بود به "قبرستان بقیع" رسیدگی کرده، مذهب "تشییع" را به رسمیت شناخته و شیوه‌‌های آموزشی و درسی کنونی حاکم بر عربستان را تغییر داده یا لغو کند؛ همین.

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : برای نبرد ,روحی فداه ,
  شیخ نمر...

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر