خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.    را با شکم عوض نمی کنیم." class="fancybox">را با شکم عوض نمی کنیم." alt="ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم." src="http://yaminpour.ir/up/2013/07/imam-khomeini1.jpg" />

  قرآن برای امروز:
  ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.
  آیات زیبای سوره ی یوسف رو با خودم میخواندم و دریافت جدیدی پیدا کردم:
  عالم طاغوت در وجود فریبای ایران طمع کرده و درهاش رو به روی ما قفل کرده: و غلّقت الابواب و قالت هیت لک… وما رو به فسق و فساد و تنازل از پاکدامنی و نجابت دعوت می کند.
  ما به خدا پناه بردیم و به سمت درهای قفل شده فرار کردیم: قال معاذ الله …فاستبقا الباب… در های قفل شده یکی پس ازدیگری به اذن خدا باز شد… ویوسف با خود گفت:قال رب السجن احب الى مما یدعوننى الیه: خدایا زندان برای من از آنچه که ایشان مرا به آن دعوت می کنند، محبوب تر است!
  کَذَلِکَ مَکَّنِّا لِیُوسُفَ فِی الأَرْضِ: و بدین گونه یوسف را در زمین قدرت دادیم…هر که را بخواهیم به رحمت‏خود مى‏رسانیم…
  امام راحل ره:
  «این محاصره اقتصادى را که خیلى از آن مى‏ ترسند، من یک هدیه ‏اى مى‏دانم براى کشور…ما نه از اقدام نظامی می ترسیم نه از محاصره اقتصادی. چون ما شیعه ی ائمه ای هستیم که شهادت را استقبال می کردند…اگر ما را تحریم کنید روزه می گیریم ما آبرویمان را با شکم عوض نمی کنیم…»

  منبع :http://yaminpour.ir/fa


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ,
  ما آبروی مان را با شکم عوض نمی کنیم.

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر